10. Jabuka - grupe

 

    Grupa 1  
1.   MARINA KAŠTELA Josip Berket
2.   ANADORA Mate Arapov
3.   AUSTRIA 1 Thomas Brueckner
4.   KETY Bojan Rodošek
5.   MOSCA Hrvoje Ljubić
6.   LUCIJA X Milan Fabian
7.   ROZA DE FLORES Ozren Marušić
       

 

    Grupa 3  
1.   DSK Nikola Kršanac
2.   ORION D’Angelo Marcello
3.   KARPO Dušan Ušeničnik
4.   FORTUNA FIRST SAILING Mario Malenica
5.   NEDA Jan Kovarik
6.   BYBLIS Miro Tuleja
7.   DESPONIA Marek Ihnato
8.   CARMENTA Viliam Kubovcik
9.   MUCA MACA Miha Dolinar
10.   VITRENA Tomislav Banovac
11.   ADIO PAMETI Goran Vlahovic
12.   WHITEDUST Neven Dragaševc
13.   SERENADA Roman Pellinger
14.   MATHERHORN Dalibor Marinov
15.   GRBAVAC Marko Velimir Grgić
16.   NATUS Pavel Belemrad
17.   GATSBY Slavko Milutin
18.   MALI NIKO Boris Ninić
19.   VELI Marin Lovrović
20.   SKY Marjan Kočila
       

 

    Grupa 4  
1.   MADIBA Goran Oreb
2.   LANA Ozretić Vicko
3.   FURIOSO Siniša Radojčić
4.   KUMPANJO Mario Svenda
5.   TATTOO Saša Fegić
       

 

    Grupa 5  
1.   OLA Toni Bulaja
2.   FULCRUM II Chatrny Marek
3.   VOLA VOLA Bojan Božić
4.   RUM Jiri Zindulka
5.   FANGAC Uroš Kalinić
6.   SULTAN Danijel Ukić
7.   LEA Vedran Nemeš
8.   PIA Ivan Janko
9.   AMARO Dalibor Vojvodić
10.   HOPE Slavko Gregorec
       

 

    Grupa 6  
1.   SABRE Miroslav Jakubček
2.   CANARINO FURIOSO Boris Radolović
3.   BE FIRST Ravi Copić
4.   ANGOA Marjan Gorec
5.   SCORPIO Stipe Vitaljić
6.   TOM Ivan Sović
7.   ROMEO Marko Grdašević
8.   SPORTSKI VUK Željko Brnetić
9.   TANGO Zdenek Sunderhavf
10.   SIERRA Marjan Djuras
11.   LIBRA Marko Bašić
12.   VIKTOR Zdenek Sustr
13.   UNIFORM Jani Bobek
14.   WHISKEY Miroslav Ther
15.   CHILI Andrej Hawlina
16.   YANKEE Tomas Vistr
17.   CAPRICORN Stojan Bosnik
18.   QUEBEC Hajzler Jozef
19.   ZULU Steven Kouble
20.   DUŠICA Žarko Juraga
       

 

    Grupa 7  
1.   FIGARO Emil Tomašević
2.   LADIES FIRST Dado Desabota
3.   LISINA II Zdenko Bilić
4.   MEDO I ZEKO Tomislav Rukavina
5.   ANA NO 2 Joško Siciliani
6.   SARA Vlado Kranjc
7.   MOJCA Tomislav Gomerčić
8.   KICOŠ Siniša Mihaljević
       

 

Rezultati u PDF obliku